Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům Kosova Hora, okres Příbram

PRODÁNO 

Popis nemovitosti

Rodinný dům / chata je po rozsáhlé a velice zdařilé rekonstrukci, nachází se v blízkosti města Sedlčany v obci Kosova Horaokres Příbram. Dům je 3 podlažní, je vedený pod evidenčním číslem a je umístěný u lesa a přírodního koupaliště / lomu /, kde zažijete příjemné a krásné chvíle. Dům je nyní o dispozici 3+kk s možností rozšíření obytné části na 5+kk.

Obytná a užitná plocha je 120 m2. Zastavěná plocha je 48 m2. Nemovitost se nachází na vlastním mírně svažitém pozemku o velikosti 348 m2. Parkování před domem nebo blízkém okolí. V horní části pozemku je možné vybudovat parkovací stání. Příjezdová cesta je asfaltová. Velkou výhodou této nemovitosti jsou nízké provozní náklady.
 
Nemovitost je IHNED k dispozici.
 
Obvodové zdivo a příčky v interiéru cihla ( 1.PP kámen ). Tepelná izolace 20 cm polystyren stěn v 1.PP a podlahy v 1.NP. Střešní krytina pálená taška. V celém domě jsou plastová okna Vekra – 6komorová trojskla, vč. vchodových dveří. Podlahové vytápění je pomocí elektřiny, popřípadě pomocí teplovodních krbových kamen. Podlahová krytina je kvalitní italská dlažba v dekoru dřeva. Objekt má nové rozvody vody a elektřiny ( 220/380 V), vlastní kopanou studnu 9m a jímku. Na vrtanou studnu je zpracovaná kompletní projektová dokumentace s posudek na její realizaci. Veřejný obecní vodovod je v přípravě, poplatek za realizaci je již uhrazený. 
 
Energetická třída G /PENB je ve zpracování, dle zákona uvádím G/.

Orientační dispozice

V 1.PP je technická místnost, ve které jsou veškeré technologie domu a wc. Druhá místnost nabízí možnost pro vybudování odpočinkové zóny nebo druhé bytové jednotky s vlastním zázemím, čímž tak můžete  získat dvougenerační bydlení se samostatným vstupem přímo na zahradu.

Ve 1.NP je předsíň s kvalitním vestavným nábytkem z masivu, následně vstupujete do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který je umístěný v blízkosti schodiště. Kuchyňská linka je vyrobena z masivu. Pracovní deska kuchyňské linky je z vysoce kvalitní indické žuly Shivakashi. V části obývacího pokoje je pracovní kout, ze kterého můžete vstoupit na zahradu. V tomto podlaží se také nachází koupelna se sprchovým koutem a wc se zabudovaným bidetem.

Ve 2.NP / podkroví /se nachází dětský pokoj, ložnice se vstupem na terasu a samostatné wc se zabudovaným bidetem. 

Lokalita

V místě je občanská vybavenost  jako škola, školka, obchody, pošta, restaurace. Ostatní je ve městě Sedlčany, které jsou vzdálené 4km. Místo je ideální pro turistiku, houbaření a cyklistiku a další příjemné aktivity. 

Dopravní dostupnost: autem, autobusem / zastávka je do 5 min. / a vlakem / zastávka je do 5 min. /.

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

prodej_domu_kosova_hora_001 prodej_domu_kosova_hora_002

Ivana Valášková

Od roku 2014 aktivně působím na realitním trhu, a to zejména v lokalitách Prahy, Středočeského a Jihočeského kraje. S profesionálním přístupem a cílem dosahovat optimálních výsledků pro každého klienta vám zprostředkuji   prodej či pronájem vaší nemovitosti.

Pokud máte nějaké otázky ohledně nemovitostí nebo potřebujete další informace, neváhejte mi napsat. Ráda se s vámi setkám na kávě.

 

"Realizuji sny o domově – vaše klíče k úspěšnému bydlení!"


Ivana Valášková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF