Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Komerční prostory Načeradec okres Benešov

2 490 000Kč

Popis nemovitosti

Prodej domu určeného pro komerční účely v městysi Načeradec, ulice Roubíčkov okres Benešov. Nemovitost je ideální pro využití jako skladovací prostor, obchod, administrativa, ubytování, stravování a další komerční služby. Užitná plocha včetně stodoly činí 200 m2 a pozemek včetně zastavěné plochy je o velikosti 545 m2. Nemovitost je ihned k dispozici. Energetická třída G /PENB je ve zpracování, dle zákona uvádím G/.

 

K dispozici je i sousední stavební pozemek o velikosti 661 m2 s celkovou zastavitelnou plochou 30%, který je určený pro výstavbu rodinného domu nebo rekreačního bydlení.
Nemovitosti je možné koupit i samostatně. Cena pozemku je 1 290 000Kč.

Městys Načeradec nabízí občanskou vybavenost jako školu, školku, poštu, obchod a lékaře.

Dopravní dostupnost: můžete využít vlakovou dopravu ve městě Vlašim (vzdálenost 12 km), autobusem, autem po D1. Okraj Prahy 4 je vzdálený 75 km a Benešov 33 km.

Zavolejte mi a domluvte si nezávaznou prohlídku.
Uvedená cena je k jednání a je včetně právního servisu a provize RK.

Půdorys

prodej_komercnich_prostor_naceradec_034

Ivana Valášková

Od roku 2014 aktivně působím na realitním trhu, a to zejména v lokalitách Prahy, Středočeského a Jihočeského kraje. S profesionálním přístupem a cílem dosahovat optimálních výsledků pro každého klienta vám zprostředkuji   prodej či pronájem vaší nemovitosti.

Pokud máte nějaké otázky ohledně nemovitostí nebo potřebujete další informace, neváhejte mi napsat. Ráda se s vámi setkám na kávě.

 

"Realizuji sny o domově – vaše klíče k úspěšnému bydlení!"


Ivana Valášková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF