Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek 3 000 m2, Černá v Pošumaví, okres Český Krumlov

7 000 000Kč

Popis nemovitosti

REZERVACE 

Prodej atraktivního pozemku v malebné lokalitě Černá v Pošumaví, v blízkosti jezera Lipno. Tento pozemek je ideálním místem pro stavbu rekreačního bydlení. Vizualizace návrhu stavby je ilustrativní.

Pozemek o rozměru 3 000 m2 nabízí možnosti pro realizaci vašich plánů. Jeho poloha v klidném prostředí přírody a v blízkosti jezera Lipno poskytuje vynikající příležitosti pro relaxaci, lyžování, vodní sporty a aktivní životní styl.

V okolí pozemku se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou restaurace, obchody a rekreační zařízení. Díky své poloze je Černá v Pošumaví také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních přírodních krás a turistických tras.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vlastnit pozemek v oblíbené lokalitě Lipna. Kontaktujte nás pro bližší informace a možnost prohlídky.

 

Uvedená cena je včetně právního servisu a provize RK.

Videoprohlídka

Ivana Valášková

Od roku 2014 aktivně působím na realitním trhu, a to zejména v lokalitách Prahy, Středočeského a Jihočeského kraje. S profesionálním přístupem a cílem dosahovat optimálních výsledků pro každého klienta vám zprostředkuji   prodej či pronájem vaší nemovitosti.

Pokud máte nějaké otázky ohledně nemovitostí nebo potřebujete další informace, neváhejte mi napsat. Ráda se s vámi setkám na kávě.

 

"Realizuji sny o domově – vaše klíče k úspěšnému bydlení!"


Ivana Valášková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF